Opaski reklamowe silikonowe odblaskowe sportowe

opaski

Opaski reklamowe

Opaski reklamowe są bardzo ciekawą alternatywą dla tradycyjnych gadżetów reklamowych, gdyż mają szerokie zastosowanie. Opaski reklamowe świetnie sprawdzają się podczas różnych eventów, do oznaczania gości według np. wykupionego pakietu, dając im lub ograniczając dostęp do różnych stref.

Opaski reklamowe mogą posłużyć rodzicom, którzy z dopisanym numerem telefonu zakładają je swoim pociechom na wakacjach, w razie gdyby się zgubiły. Najczęściej jednak opaski reklamowe rozdaje się jako prezent podczas różnego rodzaju imprez sportowych. Dobre jakościowo opaski z estetyczną grafiką są później chętnie noszone na co dzień, przypominając o danym wydarzeniu. Zwłaszcza młodzież upodobała sobie opaski na rękę i chętnie eksponuje je deklarując przynależność do jakiegoś klubu, stowarzyszenia lub po prostu poparcie dla jakichś poglądów czy idei.

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór opasek reklamowych, wykonanych w różnych wzorach i kolorach, więc każdy znajdzie coś dopasowanego do swoich potrzeb.

przykładowe realizacje

Nie masz projektu?

Poznaj ofertę naszego studia graficznego, które przygotuje dla Ciebie projekt.