Roll-upy Standard Exclusive Double

roll-upy

roll-up

Roll-up to jeden z popularniejszych systemów reklamowych. Swoją popularność roll-upy zawdzięczają szybkiemu i łatwemu montażowi i demontażowi. Roll-up jest rozwiązaniem, dzięki któremu w czytelny sposób zaprezentujesz ofertę swojej firmy podczas różnych spotkań, konferencji czy wydarzeniach branżowych.

Rollup stosowany jest najczęściej wewnątrz pomieszczeń. Dzięki niskiej wadze rollupy można łatwo przenosić na inne miejsce. Przenoszenie rollupów ułatwione jest także dzięki torbie transportowej. Rollupy zbudowane są z garfiki umieszczonej na materiale, która zawinięta jest w kasetę oraz stelażu, który utrzymuje całość.

Drukarnia XtraPrint zapewnia wybór kilku rodzajów rollupów: Roll-up standard, roll-up exclusive, roll-up double (dwustronny), wydruki do rollupów, wydruki do rollupów double. Nasze studio graficzne może przygotować dla Ciebie projekt, dzięki któremu, Twój roll-up będzie atrakcyjny i nowoczesny. Dostępne formaty rollupów to: 100×200 cm, 120×200 cm, 85×200 cm. Wykorzystywany przez nas materiał to blockout 330g.

przykładowe realizacje

Nie masz projektu?

Poznaj ofertę naszego studia graficznego, które przygotuje dla Ciebie projekt.