długopisy z nadrukiem z grawerem metalowe plastikowe eko

długopisy

długopisy

Długopisy reklamowe z Twoim logo doskonale sprawdzą się jako prezent podczas spotkania z potencjalnym klientem, i sprawią że pozostawisz po sobie dobre wrażenie. Długopis jest rzeczą bardzo praktyczną i używaną na co dzień, więc nie zostanie wyrzucony jak np. ulotka.

W naszej ofercie na długopisy reklamowe, znajdują się wysokiej jakości długopisy plastikowe, oraz długopisy metalowe. Oferowane przez nas długopisy są bardzo tanim i zarazem doskonałym nośnikiem reklamy. Oferujemy długopisy w wielu wzorach i kolorach.

Długopisy plastikowe wybierane są częściej niż długopisy metalowe, głównie ze względu na niższą cenę. Długopisy metalowe natomiast zwykle wybierają firmy, które chcą podkreślić wysoką jakość swoich usług. Znakowanie na długopisach odbywa się za pomocą grawera laserowego, lub tradycyjnego nadruku. Grawerowanie laserowe cechuje się znacznie lepszą trwałością. Idąc z duchem czasu wzbogaciliśmy naszą ofertę o długopisy ekologiczne, wykonane z papieru lub makulatury. Długopisy ekologiczne nie odbiegają funkcjonalnością od tradycyjnych długopisów a pokazują nasze przywiązanie do ekologii.

przykładowe realizacje

Nie masz projektu?

Poznaj ofertę naszego studia graficznego, które przygotuje dla Ciebie projekt.