Pozostałe produkty: Papier firmowy Notesy Billboardy Bilety Pieczątki Zawieszki Podkłady na biurko Arkusze plano Backlight Koperty Inne

inne

Pozostałe produkty

Jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś tego czego potrzebuje skontaktuj się z nami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualne. Nawet jeśli nie mamy czegoś w standardowej ofercie być może jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie coś nietypowego. Nie jesteśmy też w stanie wymienić wszystkich rzeczy jakie jesteśmy w stanie wykonać. Nie wahaj się, tylko napisz lub zadzwoń a pomożemy.

Papier firmowy jest niezbędnym wyposażeniem biura w każdej firmie. Wykorzystywany do drukowania umów, faktur, listów czy innych dokumentów. Papier firmowy wykonany profesjonalnie na wysokiej jakości papierze i wykorzystujący indywidualny projekt graficzny, robi świetne pierwsze wrażenie na klientach i partnerach biznesowych. Jednym z elementów identyfikacji wizualnej firmy jest właśnie papier firmowy.

Notesy firmowe są praktycznym artykułem biurowym w każdej firmie. Notatniki firmowe przydają się do robienia szybkich notatek, ale pełnia także funkcję reklamową. Najpopularniejszym formatem notesów firmowych jest A5. Nasza drukarnia wykonuje notesy firmowe różnego rodzaju: notesy klejone z okładką, notesy klejone bez okładki, notesy spiralowane. Wykonywane przez nas notatniki firmowe mogą być w kratkę, w linie bądź czyste. Notesy są jednym z popularniejszych gadżetów firmowych obok kubków i długopisów. Drukarnia XtraPrint zrobi dla Ciebie notesy firmowe według Twojego projektu lub nasze studio graficzne wykona dla Ciebie w pełni spersonalizowany produkt.

Billboardy czyli reklama wielkoformatowa, skierowana do dużej ilości osób. Wielkość billboardu, lokalizacja i dobrze zaprojektowana grafika zapewni Ci zainteresowanie klientów. Będą doskonałym uzupełnieniem każdej kampanii reklamowej. Wykonane przez drukarnię XtraPrint billboardy charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Nasze billboardy są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Podczas organizacji różnych wydarzeń potrzebne są bilety wstępu. W drukarni XtraPrint możesz zamówić bilety w pełni spersonalizowane, pasujące do charakteru imprezy. Bilety wykonane przez nas charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Jeśli decydujesz się na bilety elektroniczne, tradycyjne bilety drukowane mogą pełnić rolę biletów limitowanych bądź biletów premium. W zaprojektowaniu biletów może Ci pomóc nasze studio graficzne.

Pieczątki są niezbędnym narzędziem w każdej firmie. Każdy prowadzący działalność potrzebuje pieczątkę. Wyróżniamy pieczątki imienne oraz pieczątki firmowe. W zależności od danych jakie mają się znaleźć na pieczątce różna jest jej wielkość. Na pieczątce umieścić można także logo firmy. Dostępne są różne wzory i kolory pieczątki.

Zawieszki używane są głównie w branży hotelarskiej. Stosowane są tam zawieszki na drzwi. Zawieszki mogą pełnić rolę informacyjną lub reklamową. Drukarnia XtraPrint w swojej ofercie posiada także zawieszki stosowane jako dodatek do produktów, z opisem lub informacją.

W celu zabezpieczenia powierzchni biurka przy intensywnym użytkowaniu warto zainwestować w podkład na biurko. Ochronią jego powierzchnię przed zadrapaniami i plamami. Zalecane głównie w biurach i urzędach. W zależności od potrzeb dostępne są różne wymiary i kolory podkładów na biurko.

W naszej drukarni wykonujemy indywidualny nadruk na kopertach. Koperty są niezbędnym wyposażeniem każdego biura. Wybór kopert firmowych to profesjonalne podejście do prowadzenia firmy. Druki wykonujemy na wszystkich standardowych wymiarach kopert.

Jeśli szukasz podświetlanej reklamy to warto abyś zainteresował się backlight. Ten nośnik reklamy podświetlany jest od tyłu. Dzięki takiemu zabiegowi reklama umieszczona na backlight świetnie widoczna jest w nocy. Backlight doskonale oddaje kolory i szczegóły grafiki. W naszej drukarni możesz stworzyć reklamę, która wyróżni się spośród innych. Backlight to nowoczesny sposób na reklamę.

przykładowe realizacje

Nie masz projektu?

Poznaj ofertę naszego studia graficznego, które przygotuje dla Ciebie projekt.