Wizytówki firmowe plastikowe z hot-stampingiem składane

wizytówki

wizytówki

Wizytówki są narzędziem do szybkiej wymiany informacji. Wizytówki mogą być firmowe lub dla osób prywatnych. Nasze wizytówki wyróżnia jakość wydruku. Drukarnia XtraPrint wykona Twoje wizytówki szybko i tanio przy zachowaniu wysokiej jakości produktu. Wizytówki firmowe to także wizytówki reklamowe. Dzięki wizytówce możesz rozreklamować swoją firmę. Jeśli nie masz pomysłu na wizytówkę, dysponujemy studiem graficznym, które służy pomocą.

W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje wizytówek: wizytówki firmowe, wizytówki plastikowe, wizytówki składane oraz wizytówki z hot-stampingiem. Masz wiele możliwości wyboru aby Twoja wizytówka spełniała Twoje wszystkie oczekiwania. Możesz wybrać pomiędzy formatem wizytówki 85×55 mm oraz 90×50 mm, zadrukiem jednostronnym lub dwustronnym. Twoja wizytówka może być wykonana na papierze ekologicznym, bądź kreda błysk 350 g lub kreda mat 350 g. Aby Twoja wizytówka była jeszcze bardziej spersonalizowana w swojej ofercie mamy: lakier UV, folia połysk, folia mat, folia soft touch

Jeśli nie jesteś zdecydowany jaką wizytówkę potrzebujesz lub nie jesteś pewien czy jesteśmy w stanie wykonać takie wizytówki jakie chcesz, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń. Chętnie udzielimy informacji. 

nie wiesz co wybrać?

zostaw nam swoje dane,
skontaktujemy się z Tobą

LUB

zadzwoń do nas

odwiedź osobiście

przykładowe realizacje

Nie masz projektu?

Poznaj ofertę naszego studia graficznego, które przygotuje dla Ciebie projekt.

Po co Ci własna wizytówka?

Jeśli prowadzisz firmę na pewno nie raz zdarzyło się, że potrzebowałeś podać komuś swoje dane typu: stanowisko, numer telefonu bądź e-maila. Podyktowanie lub zapisanie tych informacji na kartce nie tylko jest niewygodne ale też wygląda nieprofesjonalnie. Nikt nie będzie traktował poważnie firmy, którą reprezentujesz gdy nie będzie ona miała tak podstawowej rzeczy jaką są wizytówki firmowe. Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę jak ważne jest nawiązywanie kontaktów i budowanie sieci klientów. Wizytówka jest pierwszym akcentem w zdobywaniu zaufania potencjalnego klienta. Dlatego tak ważne jest przygotowanie wizytówki firmowej. Pomimo masowej cyfryzacji informacji, wizytówki nadal pozostają rzeczą niezbędną. A dzięki swoim niewielkim rozmiarom, zawsze możesz mieć je przy sobie i gdy pojawi się niespodziewana szansa na pozyskanie klienta nie będziesz zaskoczony.

Jakie są rodzaje wizytówek?

Wizytówki firmowe

To najpopularniejsza forma wizytówek. Powinna się wyróżniać na tle innych jednocześnie pasując do branży a także do Twojej firmy. Twoja wizytówka może się wyróżniać uszlachetnieniem lub kolorami. Wizytówki firmowe mogą być zadrukowane jednostronnie lub dwustronnie.T

Wizytówki plastikowe

Należą dla klasy premium wizytówek firmowy, na pewną zwrócą uwagę osoby obdarowanej taką wizytówką. Są droższe od tradycyjnych wizytówek firmowych ale jednocześnie są trwalsze. Odporne na zarysowania i zniszczenia a przede wszystkim wodoodporne. Wszystkie jej zalety powodują jednak, że koszt produkcji wizytówki plastikowej jest wyższy, a więc klient również zapłaci więcej niż za tradycyjne wizytówki firmowe. Wizytówki pcv są idealne dla przedsiębiorców lubiących się wyróżniać oraz tych którzy chcą pokazać swoją nowoczesność.

Wizytówki z hot-stampingiem

Są to jedne z najefektowniejszych wizytówek firmowych. Nie pasują jednak do każdej marki. Dzięki hot stampingowi uzyskać możemy piękne złote lub srebrne elementy, które powodują że wizytówka staje się bardzo elegancka.

Wizytówki składane

Mało popularna wersja wizytówek firmowych. Stosowana głównie gdy potrzebujemy dużo miejsca na informacje. Możliwe jest składanie wizytówki po dłuższym lub krótszym jej boku. Nietypowość tego rodzaju wizytówek powoduje, że wyróżniają się spośród innych.

Jakie uszlachetnienia stosujemy?

– lakier wybiórczy UV – jest to błyszczący lakier, który naniesiony na niektóre elementy wizytówki powoduje ich uwydatnienie

– folia soft touch – poprzez zastosowanie folii soft touch uzyskujemy efekt delikatności, nie występują także efekty świetlne a kolory są bardzo wyraziste

– lakier wybiórczy 3D – dzięki niemu otrzymujemy wypukłość, która powoduje podkreślenie niektórych elementów znajdujących się na wizytówce. Jest on delikatnie wyczuwalny w dotyku. Stosowany tylko na jednej stronie wizytówki.

Jeśli masz do nas jakieś pytania możesz zadzwonić pod numer 731 099 034 lub skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.