Słodycze reklamowe: cukierki  krówki  czekolady ciastka lizaki  guma do żucia drażetki miętówki

słodycze

Słodycze reklamowe

Słodycze reklamowe to zdecydowanie najprzyjemniejsza kategoria spośród gadżetów reklamowych. Po słodycze chętnie sięga każdy, bez względu na wiek. Słodycze wystawione np. w poczekalni umilą czas, który musimy spędzić w oczekiwaniu na naszą kolej. Możemy też wystawić takie słodycze w naszym biurze, klient na pewno chętnie poczęstuje się takim cukierkiem, a to już może przełożyć się na rozmowę z nim. Dodatkowo, gdy takie słodycze będą nosiły nasze logo, będzie to świadczyło o naszym przywiązaniu do detali.

Słodycze doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie prezentów np. świątecznych, czy okolicznościowych, lub po prostu często same służą jako podarunki. Słodycze z nadrukowanym naszym logo świetnie sprawdzają się rozdawane podczas różnych imprez, targów czy eventów. Dla niektórych może to być pierwszy kontakt z naszą firmą, więc warto osłodzić ten moment.

Szeroki wybór słodyczy z naszej oferty, obejmuje nie tylko cukierki czy czekoladki ale i bardziej fantazyjne formy łakoci. Słodycze reklamowe to dziś dla wielu przedsiębiorców już standard.

przykładowe realizacje

Nie masz projektu?

Poznaj ofertę naszego studia graficznego, które przygotuje dla Ciebie projekt.